Ogłoszenie nieaktualne

Kierownik Budowy

  • Stan: Nowe
  • Dodane: 06.02.2022
Dodaj do schowka

Szczegóły oferty

W związku z dynamicznym rozwojem firma Racis Development    ul. Ks. J.J. Zawadzkiego 5 lok. 4, 16-400 Suwałki,

aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierownik budowy

Miejsce pracy-Suwałki/Augustów

Opis stanowiska:
• Współpraca z kierownikiem zespołu budów, kierownikiem budowy i
   inspektorem nadzoru
• Zarządzanie i kontrola pracy inżynierów
• Planowanie, organizacja i kontrola realizacji robót budowlanych
   zgodnie z harmonogramem
• Monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją
   wykonawczą
• Prowadzenie dokumentacji budowy
• Udział w odbiorach prowadzonych przez Nadzór Budowlany, Straż
   Pożarną itd. , ukończonych inwestycji
• Współpraca z biurami projektowymi
• Nadzór nad wykonywaniem odbiorów częściowych i końcowych,
   obmiarów robót i rozliczania z wykonawcami
• Nadzór nad zamawianiem materiałów i sprzętu budowlanego
• Utrzymywanie porządku na placu budowy, przestrzeganie
   przepisów BHP
• Dbanie o jakość prac na budowie oraz o wizerunek firmy

Od kandydatów oczekujemy:
• Wykształcenia wyższego kierunkowego – budownictwo
• Uprawnienia budowlane
• Umiejętności egzekwowania zadań i organizacji pracy
• Kreatywnego radzenia sobie z problemami
• Logicznego myślenia
• Umiejętności korzystania z posiadanej wiedzy jak i umiejętności jej
   pozyskiwania
• Samodzielności w nadzorowaniu robót budowlanych
• Silnej motywacji i zaangażowania w wykonywaną pracę
• Umiejętność pracy na komputerze (MS Office, Auto Cad)
• Prawa jazdy kat. B

Oferujemy:
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym
• Pracę w zespole
• Udział w rozwijających i nowoczesnych projektach budowlanych
• Rozwój zawodowy i szkolenia
• Atrakcyjne wynagrodzenie i narzędzia pracy adekwatne do
   zakresu pracy i kompetencji pracownika
• Samochód do użytku służbowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z aktualnym zdjęciem na adres:
                                              rekrutacje@racis.pl

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Racis Development Sp. z o.o. z siedzibą w Suwałkach przy ul. Ks. J.J. Zawadzkiego 5 lok. 4

  • Numer ogłoszenia: 595
  • Dodano: 06.02.2022
  • Liczba odsłon: 236