Ogłoszenie nieaktualne

Racis Development zatrudni Doradcę Klienta

  • Dodane: 29.03.2018
Dodaj do schowka

Szczegóły oferty

RACIS DEVELOPMENT Sp. z o. o.
16-400 Suwałki, ul. Ks. Jerzego Jana Zawadzkiego 2 lok 1.11
rekrutacja@racis.pl

Racis Development Sp. z o.o aktualnie poszukuje eksperta na stanowisko:
„Doradca Klienta” w branży developerskiej.

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż mieszkań w nowych inwestycjach developerskich, a w szczególności będzie odpowiedzialna za skuteczną i profesjonalną obsługę klienta.

Wymagania:
⦁ doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,
⦁ umiejętność obsługi MS Office, Internetu, urządzeń biurowych,
⦁ znajomość najnowszych trendów w sprzedaży nieruchomości,
⦁ chęć uczenia się i doskonalenia,
⦁ prawo jazdy kat. B,
⦁ profesjonalizm,
⦁ zaangażowanie,
⦁ zdolności organizatorskie,
⦁ inicjatywa, kreatywność, umiejętność myślenia strategicznego,
⦁ szerokie rozpoznanie branży developerskiej,
⦁ lojalność,
⦁ odpowiedzialność,
⦁ zainteresowanie nowymi trendami w handlu,
⦁ doświadczenie w sprzedaży nieruchomości.

Mile widziane:
⦁ doświadczenie w sprzedaży i obsłudze kredytów hipotecznych,
⦁ doświadczenie w pracy w obsłudze klienta bankowości detalicznej,
⦁ doświadczenie w sprzedaży nieruchomości,
⦁ doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,
⦁ wykształcenie wyższe.

Oferujemy:
⦁ stabilne warunki zatrudnienia,
⦁ pracę: pn-pt, w godzinach 8.00 – 16.00,
⦁ atrakcyjne wynagrodzenie,
⦁ dynamiczny rozwój kariery połączony z rozwojem firmy Racis Development Sp. z o.o

CV prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@racis.pl

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

  • Numer ogłoszenia: 54
  • Dodano: 29.03.2018
  • Liczba odsłon: 116