Ogłoszenie nieaktualne

specjalista ds. sprzedaży o Obsługi Klienta

  • Stan: Oferuję
  • Dodane: 09.05.2018
Dodaj do schowka

Szczegóły oferty

Praca szuka człowieka!
Zespół Majstra rośnie w siłę :)
Rozwijamy się i zatrudnimy specjalistę/tkę ds. sprzedaży i obsługi Klienta:
➡ Zakres obowiązków :
- dbanie o właściwą ekspozycję towaru oraz czystość w sklepie,
- prezentacja produktów, przyjmowanie i realizacja zamówień,
- bieżące uzupełnianie towarów na półkach i zabezpieczenie ich przed uszkodzeniem i kradzieżą
- doradztwo techniczne oraz sprzedaż produktów z asortymentu sklepu
- utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami firmy,
- obsługa programów kasowych firmy oraz urządzeń biurowych,
- dbanie o wizerunek firmy,

➡ Od kandydatów oczekujemy:
doświadczenie na podobnym stanowisku w branży narzęziowej- mile widziane,
- znajomość branży narzędziowej i ogrodowej
- łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole,
- chęci i dobrej organizacji pracy,
- biegła znajomość obsługi komputera (Word, Internet i inne),

➡Kandydatom spełniającym wymagania oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- ciekawą pracę w sklepie w Suwałkach w pełnym wymiarze czasu ,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
- młody, ambitny zespół,
- możliwość realizacji własnych pomysłów,
- niezbędne narzędzia do pracy,

CV i list motywacyjny z odpowiednią klauzulą prosimy przesłać do 23.05.2018 r. na adres: joanna.bernat@majstersuwalki.pl bądź składać osobiście w siedzibie Firmy Majster ul. Raczkowska 151 w Suwałkach.

  • Numer ogłoszenia: 112
  • Dodano: 09.05.2018
  • Liczba odsłon: 75