Ogłoszenie nieaktualne

Praca w barze szybkiej obsługi z angielskim lub niemieckim AUSTRIA

  • Stan: Oferuję
  • Dodane: 08.05.2018
Dodaj do schowka

Szczegóły oferty

OFERTA PRACY W AUSTRII

Praca w barze szybkiej obsługi (kanapki, sandwicze)

Miejsce pracy: miasto Villach, Austria.
Praca jest natychmiast aktualna lub w możliwie szybkim terminie.
Praca jest na stałe, bezpośrednio u austriackiego pracodawcy, czyli znanej sieci restauracji - barów kanapkowych, otwartych 365 dni w roku od 8:30 do 00:00.
Praca jest 5 dni w tygodniu, ok. 175 do 200 godz./mies., na zmianę popołudniową od 16:00 do 00:30.

Główne zadania:
Sprzedaż, przygotowanie kanapek i sałatek według zamówienia klienta.
Przygotowywanie składników do kanapek, surówek.
Obsługa kasy fiskalnej.
Obsługa automatu do kawy i dystrybutora napojów.
Utrzymanie porządku w miejscu pracy.
Dbanie o przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:

Poszukiwane osoby niepalące.
Doświadczenie zawodowe w gastronomii zalecane, ale niekonieczne.
Umiejetność obsługi kasy fiskalnej zalecana, ale niekonieczna.
Konieczna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.
Prawo jazdy kat. B i własne auto jest zalecane, ale niekonieczne.
Wysoka kultura osobista, sympatyczne i uprzejme podejście do klientów i współpracowników.
Akceptacja pracy rownież podczas weekendu i wieczorami.
Umiejętność pracy w szybkim tempie i pod presją czasu.
Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
Punktualność, samodzielność, dokładność.

Oferujemy:

Austriacka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne.
Płatny urlop 30 dni.
+13 pensja (wakacyjna) i 14 pensja (świąteczna), czyli razem ok. 2700 euro netto.
Zarobek miesięczny netto ok. 1350 euro.
+ 500 € netto roczna premia motywacyjna zdrowotna (za obecność w pracy).
Bezpłatne wyżywienie w dni robocze.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr: 721 319 030.

  • Numer ogłoszenia: 111
  • Dodano: 08.05.2018
  • Liczba odsłon: 34